Artykuły

pdf

Programista PHP - Praca w IT

Softnauts
Softnauts logo horizontal transparent margins

Jeśli szukasz pracy w branży IT w Krakowie, programowanie PHP jest Twoją pasją i chcesz się rozwijać jako PHP Developer, ta oferta jest dla Ciebie. W Softnauts od 10 lat realizujemy aplikacje webowe i mobilne, opierając się w 100% na zaufaniu do zespołu. Każdy z nas ma poczucie wpływu na projekt i odgrywa równie ważną rolę w budowaniu i rozwijaniu produktów dla naszych klientów. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu złożonych spersonalizowanych systemów, gier oraz aplikacji webowych i mobilnych. Przekonaj się, jak fascynująca może być praca IT. Kraków to miejsce, gdzie mamy nasze biuro, ale zapraszamy też osoby zainteresowane pracą zdalną. Rozpocznij swoją niesamowitą podróż z naszym zespołem!

Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Programista PHP - Praca w IT
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kraków/zdalnie
Wymagania:

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie w zakresie informatyki lub pokrewnej dziedziny programowanie PHP;
  • min. 2 lata doświadczenia;
  • znajomość PHPUnit, MySQL, Git;
  • solidne podstawy OOP;
  • rozumienie relacyjnych i nierelacyjnych baz danych;
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności i wiedzy;
  • język angielski na poziomie min. B2.

Mile widziane: Symfony / Laravel Swagger / OpenAPI RabbitMQ Docker AWS Doświadczenie DevOps.

Obowiązki:

Czym będziesz się zajmować:

  • Analiza, projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji webowych i mobilnych;
  • Rozwijanie i integracja obecnych systemów;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.
Firma oferuje:

Co oferujemy?

  • Ciekawa rola PHP Developera w międzynarodowych i innowacyjnych projektach - jako software house realizujemy aplikacje webowe i mobilne dla klientów z całego świata.
  • Wsparcie lidera i zespołu – pracujemy w metodyce Agile, co oznacza, że nie pozostaniesz bez odpowiedniego onboardingu i pomocy współpracowników.
  • Regularne stand-upy pomogą Ci zapoznać się ze wszystkim, co się dzieje.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B.
  • Elastyczne godziny pracy - zwykle zaczynamy dzień w godzinach 7-11:00.
  • Benefity, takie jak karta Multisport i prywatna opieka medyczna. Przekąski i napoje - pyszna kawa, herbata i tosty. MacBook i wszystkie potrzebne akcesoria.
  • Opowiedz nam o swoich preferencjach, a postaramy się odpowiednio Cię wyposażyć.
  • Praca zdalna - jeśli wolisz pracę z domu.
  • Przestrzeń chilloutowa - z której możesz korzystać, jeśli wybierzesz pracę w biurze.
  • Jako członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji gwarantujemy przejrzysty proces rekrutacji i przyjazną atmosferę!
Sposób aplikowania: https://softnauts.com/jobs/php-developer