Artykuły

pdf

Software Automation Tester / Tester Automatyzujący

Mediatec.net Polska Sp. z o.o.

Mediatec.net to istniejąca na rynku od 2008 roku rodzinna firma technologiczna, a jednocześnie zespół profesjonalistów podchodzących do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obszarach: doradztwa, planowania i wdrażania rozwiązań IT, infrastruktury usług IT, tworzenia oprogramowania i projektów internetowych oraz tworzenia stron internetowych. Świadczymy usługi głównie dla sektora zdrotownego - prowadzimy projekty dla klientóww i ich urządzeń medycznych. Posiadamy certyfikat ISO, umożliwiający przeprowadzanie takich przesięwzięć. Skupiamy się na generowaniu prawdziwej wartości dodanej dla naszych klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i pracy według zasad zwinnych. Nasze zespoły w Niemczech oraz Polsce tworzą kreatywni i doświadczeni kierownicy projektów, architekci, programiści i testerzy. Do każdego projektu podchodzimy zawsze z zaangażowaniem, dyscypliną i pasją. Dołącz do nas, gdzie wizja staje się rzeczywistością!

Branża: Administracja
Stanowisko: Software Automation Tester / Tester Automatyzujący
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Testera Manualnego lub wiedzę adekwatną do poziomu (poszukujemy Juniorów, Mid'ów i Seniorów)
  • Znajomość w stopniu min. średniozaawansowanym C#, .NET, SQL, Visual Studio Studiowanie na kierunku informatycznym lub posiadanie udokumentowanych kwalifikacji (szkolenia, kursy)
  • Posiadanie doświadczenia w przeprowadzaniu testów aplikacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, systematyczność i chęć do nauki
  • Posiadanie umiejętności pracy w zespole
  • Dobre organizowanie swojej pracy
  • Mile widziane: znajomość Frameworków do automatyzacji testów, znajomość języka niemieckiego, certyfikat ISTQB Foundation Level, znajomość narzędzi takich jak JIRA i Confluence.
Obowiązki:
  • Przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Wykorzystywanie narzędzi testowych do przeprowadzania testów automatycznych i manualnych
  • Budowa i dalszy rozwój testów automatycznych
  • Przygotowywaie raportów i ich analiza
  • Tworzenie dokumentacji, protokołów badań i komunikatów o błędach
  • Zaawansowane testowanie oprogramowania poprzez wewnętrzne strojenie i dostosowywanie do wymagań klienta
  • Współpraca z testerami, developerami, kierownikami projektów
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, umowa zlecenie
  • możliwość pracy zdalnej
  • ciekawe, innowacyjne projekty doświadczoną kadrę współpracowników
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • dofinansowanie kursów i szkoleń
  • dofinansowanie nauki języków
  • pracę w zgranym, przyjaznym zespole
  • spotkania integracyjne świętowanie urodzin i innych wyjątkowych dni.
Sposób aplikowania: CV proszę przesyłać na adres: rekrutacja@mediatec.net