Artykuły

pdf

Młodszy specjalista ds. administracyjnych

Transition Technologies-Software Sp. z o.o.

Transition Technologies-Software to społeczność ponad 310 utalentowanych specjalistów, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Będąc częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, zdobyliśmy 31-letnie doświadczenie w branży IT, stając się liderem w produkcji oprogramowania z obszaru gazownictwa, energii elektrycznej i sektora publicznego.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy specjalista ds. administracyjnych
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Lubisz wyzwania? Zapraszamy na pokład, jeśli:

  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie.
  • Biegle obsługujesz komputer i dobrze znasz pakiet MS Office.
  • Znasz j. angielski na poziomie B2.
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, jesteś komunikatywny(a).
  • Dobrze zarządzasz swoją pracą i umiesz pracować pod presją czasu.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Dodatkowo docenimy:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, administracji lub inne.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Znajomość innych języków obcych na poziomie komunikatywnym.
  • Znajomość programu graficznego Photoshop, Lightroom lub Canva.
Obowiązki:

Czym będziesz się zajmować?

  • Zapewnianiem sprawnej obsługi sekretariatu i biura, obsługą sprzętów biurowych.
  • Nadzorem nad prawidłowym obiegiem korespondencji i powierzoną dokumentacją, w tym archaizacją dokumentów oraz przygotowywaniem pism.
  • Obsługą przesyłek - współpracą z pocztą i kurierami.
  • Realizowaniem formalności związanych z wyjazdem pracowników na delegacje m.in. rezerwacją biletów lotniczych, hoteli, samochodów (kompleksowa organizacja wyjazdów) oraz pomocą pracownikom przebywającym w delegacjach krajowych i zagranicznych. -
  • Wspieraniem pracowników biura w codziennych sprawach organizacyjno-administracyjnych.
  • Wspomaganiem zadań HR, Employer Brandingowych oraz działań CSR w biurze.
  • Zamawianiem określonych artykułów i usług dla biura oraz kontrolą dostaw i usług.
  • Nadzorem podwykonawców wykonujących usługi na terenie biura.
  • Dbaniem o estetykę, poprawne funkcjonowanie i czystość biura (w tym zgłaszanie awarii i usterek odpowiednim osobom/służbom oraz kontrola usługi czystościowej).
  • Przygotowywaniem zestawień i raportów w związku z wykonywanymi zadaniami i na inne potrzeby działów administracyjno-księgowych.
  • Innymi zadaniami zleconymi przez przełożonego w ramach pracy działu administracyjnego.
Firma oferuje:

Dołączając do nas możesz liczyć na:

  • Umowę odpowiednią dla Ciebie: o pracę lub zlecenie.
  • Świetną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Stałe wsparcie kierownika.
  • Pakiet benefitów, w tym m.in. wsparcie psychologiczne, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, czy dofinansowanie szkoleń.
Sposób aplikowania: https://ttsw.com.pl/pl/career#/offer/66