Artykuły

pdf

3D DESIGNER - PRAKTYKA w DZIALE PROJEKTOWYM

Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych "Lark Leisure Homes" Sp. z o.o.

LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie to najnowocześniejsza w Europie Środkowo-Wschodniej fabryka domów modułowych, szkieletowych i mobilnych Nasze produkty zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami, a jakość potwierdzona najważniejszymi na rynku certyfikatami.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: 3D DESIGNER - PRAKTYKA w DZIALE PROJEKTOWYM
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Darłowo
Wymagania:
  • znajomość programu V-Ray i Skech Up - warunek konieczny,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min B2) - mile widziane
Obowiązki:
  • Udział w procesie projektowania domów mobilnych i modułowych w technologii V-Ray i Sketch Up.
Firma oferuje:
  • odpłatny staż w oparciu o umowę zlecenie,
  • zakwaterowanie w Darłowie na czas odbywania stażu,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer),
  • możliwość pracy hybrydowej po odbyciu 1-tygodniowego szkolenia w siedzibie Firmy.
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=664ae9fa9f5d4262a76d8a35f2984714