Artykuły

pdf

ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych "Lark Leisure Homes" Sp. z o.o.

LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie to najnowocześniejsza w Europie Środkowo-Wschodniej fabryka domów modułowych, szkieletowych i mobilnych Nasze produkty zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami, a jakość potwierdzona najważniejszymi na rynku certyfikatami.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: ASYSTENT/KA ZARZĄDU
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Darłowo, Zachodniopomorskie
Wymagania:
  • wykształcenia min średniego,
  • znajomości języka angielskiego i lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2) - warunek konieczny,
  • umiejętność obsługi MS Office i urządzeń biurowych,
  • umiejętność redagowania oficjalnych pism,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i świetnej organizacji pracy własnej,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Obowiązki:
  • prowadzenie kalendarza przełożonego w tym umawianie, organizowanie i koordynacja spotkań biznesowych,
  • przygotowywanie prezentacji, pism i dokumentów,
  • kontakt z klientami, urzędami i innymi działami Firmy w zakresie bieżących spraw,
  • prowadzenie wszelkich spraw organizacyjno – administracyjnych, w tym:  odbieranie telefonów,  obsługa korespondencji elektronicznej, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, obsługa spotkań biznesowych,  organizacji wyjazdów służbowych,
  • dbanie o estetykę biura,
  • bieżące zaopatrzenie Firmy w materiały biurowe oraz realizacja drobnych zakupów na potrzeby funkcjonowania Sekretariatu,
  • współpraca z innymi działami wewnątrz Firmy oraz koordynowanie sprawnego przepływu informacji w Firmie.
  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,
  • elastyczne godziny pracy,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Sposób aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5643692cd6604bd5aba5f2aabc508fa9