Artykuły

pdf

Stanowisko ds. zarządzania nieruchomościami

ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Stanowisko ds. zarządzania nieruchomościami
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Zadania: Zapewnia realizację zadań przez utrzymanie i użytkowanie obiektów w terenowych jednostkach organizacyjnych.

Obowiązki:

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe (budownictwo, instalacje elektryczne, instalacje sanitarne)

Mile widziane:

  • obsługa programu SAP
  • znajomość kosztorysowania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku ds. zarządzania nieruchomościami należy m.in.:

  • realizacja zadań związanych z działalnością inwestycyjną i remontową oraz z zakresu budowy i zakupów środków trwałych dla oddziału i podległych inspektoratów,

w tym:

  • opracowanie projektu planu inwestycyjnego, remontowego i zakupów środków trwałych, sporządzanie wniosków inwestycyjnych, remontowych i zakupowych,
  • utrzymywanie eksploatowanych budynków w stanie sprawności technicznej, w tym prowadzenie spraw związanych z:

- remontami okresowymi, naprawami bieżącymi i konserwacjami oraz remontami awaryjnymi, - przeglądami okresowymi stanu technicznego obiektów i przeglądami gwarancyjnymi,

- utrzymaniem w sprawności technicznej sieci, instalacji, urządzeń,

- wdrażaniem rozwiązań technicznych prowadzących do obniżenia kosztów eksploatacji użytkowanych obiektów,

- zawieranie umów z zakresu zadań realizowanych na tym stanowisku, monitorowanie ich realizacji oraz rozliczanie faktur,

- kompletowanie właściwej dokumentacji z zakresu realizowanych zadań. Realizacja niektórych zadań wiąże się z koniecznością odbywania podróży służbowych do inspektoratów.

Jeśli posiadasz kompetencje:

  • znajomość ustawy prawo budowlane wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy,
  • znajomość podstaw ustawy prawo zamówień publicznych ,
  • znajomość podstaw ustawy o finansach publicznych,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel),
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Zapraszamy do aplikowania przez formularz aplikacyjny, wybierając Aplikuj na dole oferty ew. korespondencyjnie na adres: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Koszalinie ul. Fałata 30, 75-434 Koszalin Wydział Kadrowo-Płacowy

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat,
  • CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

W przypadku składania dokumentów w formie papierowej należy dołączyć własnoręcznie podpisaną klauzulę o treści : "Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa." Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie oświadczenia o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji." Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce "Praca w ZUS".

Dodatkowe informacje:

  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu,
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
  • nadesłanych dokumentów nie zwracamy,
  • oferty niekompletne, niepodpisane, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane,
  • za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji (formularz aplikacyjny)/wpływu korespondencji do Oddziału ZUS w Koszalinie w godzinach urzędowania.
Firma oferuje:

Zachęcamy do składania dokumentów, oferując:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych,
  • bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów,
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU.

Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy,
  • sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy: spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż., polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę, konieczność poruszania się po całym obiekcie, konieczność odbywania podróży służbowych, budynek 4-kondygnacyjny z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 3 piętrze, wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika, drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie, w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Sposób aplikowania: elektronicznie za pośrednictwem strony https://www.zus.pl/ - praca w zus