Bądź lepszy od innych - spędź wakacje w Stanach Zjednoczonych. Zdobądź doświadczenie w amerykańskiej organizacji i zagraniczne kontakty zawodowe. Naucz się codziennej komunikacji w języku angielskim. Współpracuj ze studentami z 62 krajów. Zobacz miejsca znane z filmów. Zarób prawdziwe pieniądze, awansuj i naucz się być liderem.

Departament Stanu USA, Ambasada Amerykańska w Warszawie, Camp Counselors USA-Poland zapraszają na programy wymiany kulturowej, praktyk, staży i wyjazdów wakacyjnych do Stanów Zjednoczonych.

Zapisy już ruszyły, aplikacje online są dostępne na: http://footprints.ccusa.com/

Osoba kontaktowa:
Marek Witkowski
marekw@ccusa.com.pl
506 761 744

CCUSA jest międzynarodową organizacją oferującą wyjazdy wakacyjne dla studentów z 60 krajów. Działa od 30 lat. Ma status oficjalnego partnera Departamentu Stanu USA. Liczba uczestników przekroczyła w tym roku 440 000. Współpracuje z ponad 1300 pracodawcami. Studenci nabierają cennego doświadczenia zawodowego, otrzymując jednocześnie pełnowymiarowe wynagrodzenie. Wyjazd jest każdorazowo dopasowywany do uczestnika. Każdy jest pod opieką CCUSA od chwili podpisania kontraktu do powrotu do kraju, 24 godziny na dobę. CCUSA jest na liście Organizacji współpracujących z Ambasadą Amerykańską w Warszawie.