Jeśli jesteś studentem bądź absolwentem i marzy Ci się współorganizacja eventów, chcesz zdobyć cenne doświadczenie, nawiązać nowe znajomości lub po prostu poświęcić innym trochę swojego czasu – nie czekaj i zgłoś się do nas już dziś !

22 marca 2018 r. w godz. 11.00-15.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie. Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej organizuje 16. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair 2018

Jako wolontariusz na targach będziesz służył nie tylko swoją pomocą, ale przede wszystkim swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem! Oferujemy współpracę w miłym gronie, niepowtarzalne emocje oraz zaświadczenie potwierdzające Twoje uczestnictwo w wolontariacie, który z pewnością doceni Twój przyszły lub obecny pracodawca!

Prześlij nam e-mail z następującymi danymi osobowymi:
1. Imię i nazwisko
2. Telefon
3. Rok studiów
5. Dyspozycyjność – określenie godzin pracy

Czego oczekujemy od wolontariuszy?

  • przede wszystkim dyspozycyjności 21 marca 2018 r. w godzinach popłudniowych i wieczornych oraz 22 marca 2018 r. 8.00 – 16.00 lub w modułach: 8:00 – 12:00 bądź 12:00 – 16:00,
  • otwartości i komunikatywności,
  • motywacji i chęci do działania,
  • zaangażowania,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • umiejętności organizacji pracy własnej i współpracy z innymi Wolontariuszami.

Jakie obowiązki czekają na wolontariuszy?

  • kierowanie ruchem uczestników targów oraz osób chcących wziąć udział w imprezach towarzyszących,
  • obsługa punktu informacyjnego targów,
  • dystrybucja informatorów i ankiet,
  • pomoc i opieka nad wystawcami.

Co możemy zaoferować w zamian?

  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział jako wolontariusza w targach,
  • poznanie ciekawych osób i poszerzenie grona znajomych,
  • nawiązanie cennych kontaktów z pracodawcami, które mogą zaowocować na przyszłość,
  • ciekawe doświadczenie przy organizacji dużego wydarzenia,
  • możliwość bezpłatnego skonsultowania swojego CV z doradcami zawodowymi,
  • udział w warsztatach w miarę możliwości czasowych,
  • list polecający.