W Młodzieżowym Centrum Kariery w Koszalinie trwa nabór w związku z rozpoczynającym się projektem „Obudź swój potencjał – YEI” finansowanym z Funduszy Europejskich, termin realizacji projektu to luty – grudzień 2016 roku.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 18-24 lat pozostających bez zatrudnienia, nieuczące się, które mają ograniczenia materialne i środowiskowe, a także brak kwalifikacji zawodowych, zbyt niskie kwalifikacje zawodowe lub kwalifikacje zawodowe niedostosowane do potrzeb rynku pracy oraz brak doświadczenia zawodowego i wiedzy na temat skutecznych metod poszukiwania pracy utrudniają samodzielne nabycie umiejętności umożliwiających wejście na rynek pracy i gwarantujących udany start życiowy.

Młodzieżowe Centrum Kariery w Koszalinie, w zależności od potrzeb młodzieży na danym terenie świadczy usługi obejmujące zarówno poradnictwo zawodowe, jak i szkolenia zawodowe tworząc możliwość realizacji kompetentnych usług w jednej lokalizacji. Funkcjonujemy w strukturze OHP.

W ramach projektu planowane są szkolenia na spawaczy, magazynierów, operatorów CNC oraz elektryków do 1 kV.
Wszystkie szkolenia realizowane przez MCK W Koszalinie są bezpłatne. Uczestnicy maja zapewniony catering, a osoby z poza Koszalina zwrot kosztów dojazdu. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.
 


Młodzieżowe Centrum Kariery
Ul. Zwycięstwa 42, pok.302
75-037 Koszalin
94 717 06 06
e-mail: Osz.koszalin@ohp.pl