Na co wydałabyś 20 tysięcy złotych - z zastrzeżeniem, że pieniądz rodzi pieniądz? Nakręć film o tym, co zrobiłabyś dzięki unijnej dotacji tej wysokości i... wygraj jej równowartość!

Żródło:http://funduszeeuropejskielubieto.interia.pl/konkursy/news-konkurs-od-pomyslu-po-dotacje,nId,2421054#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Fundusze Europejskie zmieniają życie wielu osób. Teraz mogą i twoje! Opowiedz nam o tym w filmie. Filmy, które najbardziej spodobają się Komisji Konkursowej będą walczyć o nagrodę główną: 20 tysięcy złotych!

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów.

I etap trwać będzie od 26 lipca do 28 września 2017 r. Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: "Twój pomysł na sukces. Na co przeznaczyłabyś dotację unijną w wysokości 20 000 zł?" w formie maksymalnie 2-minutowego wideo.

Komisja konkursowa wybierze 15 najlepszych filmów, które zaprezentowane zostaną na naszym serwisie. Komisja będzie oceniać m.in. oryginalność pomysłu, kreatywność, komunikatywność oraz pozytywny wpływ na otoczenie. Spośród opublikowanych nagrań wybierzemy trzy, których autorzy otrzymają wartościowe nagrody:

    Nagroda główna (I stopnia): 20 000 zł w gotówce,
    Nagroda II stopnia: laptop Dell XPS,
    Nagroda III stopnia: kurs szkoleniowy w Akademii Semahead


Ale to nie wszystko! W II etapie, który będzie trwał od 10 października do 14 listopada, internauci będą opiniować opublikowane 15 filmów, a opinie przesyłać w formie tekstu lub grafik (infografiki, grafiki, memy) za pomocą formularza konkursowego. Komisja wybierze 10 najciekawszych opinii, które zostaną nagrodzone bonami do sklepu internetowego eMag.pl - każdy o wartości 700 zł.

Weź udział w konkursie i odmień swoje życie!


Czytaj więcej na http://funduszeeuropejskielubieto.interia.pl/konkursy/news-konkurs-od-pomyslu-po-dotacje,nId,24 21054#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox