Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej serdecznie zaprasza na XVIII Zachodniopomorski Festiwal Nauki Politechniki Koszalińskiej, który odbędzie się 27 września 2018 r.

W ramach tego wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z:

1) bezpłatnych Testów Predyspozycji oraz Zainteresowań Zawodowych. Narzędzie to pomoże w określeniu preferencji zawodowych, wyborze lub zmianie zawodu, wyborze uczelni lub szkoły oraz określeniu kierunku szkolenia zawodowego - stoisko informacyjne w holu głównym PK, ul. Śniadeckich 2, w godz. 10:00 - 14:00.

2) gry symulacyjnej pn. "Chłopska Szkoła Biznesu" sala 3B, ul. Śniadeckich 2, w godz. 11:00 - 12:00 I tura gry.

Chłopska Szkoła Biznesu to planszowa gra ekonomiczna, w którą równocześnie może grać około 12 osób w wieku od 12. roku życia. Gra została opracowana przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie jako narzędzie edukacyjne, szkoleniowe lub integracyjne, służące do pracy z grupą. Gra jest prostą symulacją mechanizmów wolnego rynku, na którym można obserwować takie zjawiska jak podaż, popyt, spółka handlowa, cena, koszty produkcji, negocjacje handlowe i wiele innych. Nawiązuje ona do działalności produkcyjnej i handlowej rzemieślników z tkackiego ośrodka andrychowskiego w XVIII wieku.

Zapisy na grę poprzez stronę internetową Biura Karier (http://www.kariera.koszalin.pl/szkolenia-online) lub mailowo na adres: bk@kariera.koszalin.pl