Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej, Wydział Elektroniki i Informatyki, firma GlobalLogic oraz Urząd Miasta Koszalin mają przyjemność zaprosić uczniów i studentów miasta Koszalin do uczestnictwa w konkursie “Zaprogramuj swoją przyszłość w Koszalinie – Edycja IV”.

Konkurs odbędzie się 26.02.2020 r. w Centrum informatycznym Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej. Przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów, którzy interesują się programowaniem. Do wygrania są cenne nagrody.

Podczas konkursu do rozwiązania przewidzianych jest 6 zadań w czasie 2 godzin. Kon kurs odbedzie się w godzinach: 10:00-12:00. Makzymalna dopuszczalna liczba uczestników wynosi 80 osób.

Uczestnikiem konkursu może zostać osoba, która posiada umiejętności programowania w jednym
z następujących języków: C++, Python, C#, Java, PHP. Uczestnicy będą wybierali preferowany język programowania dla każdego z zadań konkursowych. Osoby programujące w ogólnie znanych językach programistycznych będą miały równe szanse na wykazanie się wiedzą praktyczną podczas rozwiązywania zadań konkursowych.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie się na stronie internetowej Biura Karier Politechniki Koszalińskiej. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 25.01.2020 r.  roku oraz w dniu konkursu. Zgłaszając się należy podać imię i nazwisko, uczeń/student, kierunek studiów oraz adres e-mail. Po dokonaniu rejestracji uczestnik otrzyma wiadomość zwrotną zawierającą informację o dostępie do platformy konkursowej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w konkursie.

Rejestracja: http://www.kariera.koszalin.pl/szkolenia-online

Data wydarzenia: 26.02.2020, godz.10:00

Miejsce wydarzenia: Centrum informatyczne Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej, blok “D”, ul. Śniadeckich 2 (parter

 

Regulamin Konkursu

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zgoda opiekuna na udział w konkursie osoby niepełnoletniej